Į kelionę aplink Lietuvą

• Paskelbta: 2022-06-15

PROJEKTINĖ VEIKLA

Birželio mėnesį   3c klasės mokiniai,  apibendrinę įgytas lietuvių kalbos ir pasaulio žinias, nutarė rengti projektą „Į kelionę aplink Lietuvą“. Pasiskirstę į grupes po 4 – 5 mokinius  tarėsi, kokia transporto priemone siūlys kitiems klasės draugams keliauti, parinko įdomius ir  įvairius maršrutus.   Lietuvos žemėlapyje žymėjo  kelius, kuriais galima pasiekti nurodytas lankytinas vietas. Enciklopedijose, kituose informaciniuose šaltiniuose ieškojo juos dominančios informacijos. Ją visi skaitė, atrinko svarbiausius faktus. Parengtus projektus – plakatus  pristatė klasės draugams. Darbo  - projekto pristatymo metu ne tik pasiūlė aplankyti jų atrinktas vietoves, bet ir paaiškino, kodėl verta ten nuvykti, ką galima pamatyti ir sužinoti.  Įsivertino savo ir kitų klasės draugų sukurtus projektus. Smagu ir naudinga dirbti ir mokytis drauge!