Kūrybinis projektas "Dievas - Kūrėjas"

Spalio mėnesį trečių klasių mokiniai, lankantys tikybos pamokas, dalyvavo kūrybiniame projekte ‚Dievas- Kūrėjas“. Vaikai trumpai susipažino su Didžiojo sprogimo visatos atsiradimo teorija ir ją palygino su Šventojo Rašto Pradžios knygoje aprašytu pasakojimu. Pasirodo, mokslininkų įrodymai ir Dievo pasakojimas apie pasaulio sukūrimą ne prieštarauja, o papildo vienas kitą.

Septynios Dievo Kūrybos dienos – tai visa gyvybės  įvairovė.

Vaikų plakatai  gražiai iliustravo Dievo Kūrybą – jūros ir sausuma pilnos augalų ir gyvūnų, danguje –planetos ir žvaigždės, o galiausiai  - pats žmogus, kūrinys, panašiausias į Dievą.