Prakartėlių paroda

• Paskelbta: 2021-12-21

Adventas, kaip joks kitas liturginių metų laikas, turi daugybę simbolių. Vienas iš gražiausių – prakartėlė, tvartelis, kuriame gimė Jėzus. Mūsų mokykla pasipuošė net devyniomis prakartėlėmis. Visos 2 - 4 klasės susitelkė ir nulipdė savo prakartėles. Vieniems talkino tėveliai, sumeistravę medinius tvartelius, kiti vaikai patys juos padarė iš kartono arba gražiai sudėliojo Šventos nakties veikėjus po atviru dangumi.  Prakartėlės papuošė mokyklą ir visiems priminė apie visų laukiamą Šv. Kalėdų džiaugsmą. Parodėlės idėjos autorė - tikybos mokytoja Eglė, jai talkino etikos mokytoja Audronė ir klasių mokytojos.

Visą kalėdinį laikotarpį prakartėlėmis pasigrožėti galima bus Vilniaus pal. J.Matulaičio bažnyčioje.