"Atliekų krepšinis"

• Paskelbta: 2023-03-23

3 c klasės mokiniai vyko į edukacinę išvyką "Atliekų krepšinis", kurią vykdė VASA.

Edukacinės pamokos tikslas - ugdyti pozityvų santykį su atsakingu atliekų tvarkymu, supažindinti ir padėti įsisąmoninti atliekų tvarkymo ir rūšiavimo taisykles bei principus.

Dalyvaudami edukacinėje pamokoje mokiniai ugdėsi sąmoningumą, atsakomybės jausmą aplinkai. Nors rūšiavimas vaikams gali atrodyti sudėtingas, šioje edukacinėje pamokoje buvo pasirinkta aktyvi ir nesudėtinga žaidimo forma. Ji padėjo vaikams ne tik išmokti geriau įsiminti informaciją, bet ir pakėlė nuotaiką, leido aktyviai judėti, ugdė pozityvų santykį su atsakingu atliekų tvarkymu, rūšiavimu. Šioje pamokoje buvo siekiama, kad rūšiavimas jauniesiems vilniečiams taptų kasdieniškas ir įprastas.