Ekskursija į LR Seimą

• Paskelbta: 2022-10-27

3b klasės mokiniai spalio 26 d. turėjo edukacinę išvyką ir ekskursiją į Lietuvos Respublikos Seimą.

Ekskursija prasidėjo nuo apsilankymo Seimo lankytojų centre, kur mokinius pasitiko gidė. Labai įdomiai ir įtaigiai pasakojo apie Seimo susikūrimo istoriją, buvusius ir esamus politikus. Mokiniai domėjosi žymiomis asmenybėmis, kurie padarė didelę įtaką Lietuvos istorijoje. Mokiniams buvo ne tik įdomu, bet ir smagu. Buvo suteikta galimybė aplankyti Seimo sales, kur vyksta svarbūs pasitarimai ar įstatymų leidimai. Buvo leista patiems mokiniams įsijausti į politikų vaidmenį ir suorganizuoti debatus, suvaidinti rinkimus ir net pasėdėti garbingose žymių politikų vietose.

Labai smagu buvo smalsiai nulydėti akimis praeinančius politikus. Mokiniai stengėsi visus atpažinti ir būti mandagūs. Didžiausią įspūdį paliko susipažinimas su Seimo pirmininke Viktorija Čmilyte-Nielsen. Labai maloniai mokinius sutiko ir pasisiūlė nusifotografuoti.

Vaikai parsivežė ne tik naujų žinių, gerų įspūdžių, bet ir puikių prisiminimų.