Išvyka į Adomo Mickevičiaus viešąją biblioteką

• Paskelbta: 2023-10-20

Seklys Noselė – visų nusikaltėlių siaubas, genialus detektyvas, pro kurio akis neprasprūsta nė mažiausia detalė. Ir jam dar padeda kalbantis šuo Kuba! Bet seklys pavargo ir nusprendė grįžti atgal į gimtąjį Miestelį. Tačiau detektyvas be darbo ilgai nebūna – kažkas pavogė grojantį laikrodį! Be to, mieste pradėjo sukiotis įtartinas Juodabarzdis, kuris Kubai visai nepatinka...

Mokiniai gavo užduotį – kartu su Nosele surinkti po visą Miestelį išsibarsčiusius įkalčius ir išsiaiškinti, kas įvykdė šį nusikaltimą. Be to, Kubai taip pat prireikė mokinių pagalbos – šuneliui reikėjo sužinoti, kodėl Juodabarzdis jį seka ir ar jis tikrai toks pavojingas, kaip atrodo.

Ši edukacija – tai komandinis literatūrinis žaidimas. Edukacijos metu mokiniai buvo supažindinti su biblioteka ir jos teikiamomis paslaugomis bei literatūros žanru – detektyvu.

3b klasės mokiniai smagiai atliko visas užduotis, gavo seklio ženkliukus bei saldainių. :)