Išvyka į LRT

• Paskelbta: 2024-04-16

Balandžio 15d. 4b klasės mokiniai apsilankė Lietuvos radijuje ir televizijoje. Turėjo galimybę realiai susidurti su radijo laidų vedėju iš radijo laidos "LRT opus". Išmėgino radijo laidos svečio kėdę, ausines, susipažino su užkulisiais ir ten verdančiu darbu.

Edukacijos vedėja mokinius nuvedė į televizijos konkurso "Dainų dainelės" filmavimo sceną, kur ketvirtokai turėjo galimybę įsijausti į dalyvio vaidmenį ir pademonstruoti savo talentą. Visa kamerų gausa labai nustebino mokinius. O atliekamas užkadrinis darbas, nepaliko abejingų, jog tai sudėtingas ir labai atsakingas darbas.

Edukatorė taip pat priminė apie vykusius istorinius įvykius 1991m sausio 13d., akivaizdūs likę įspaudai, šūvių žymenys yra gyvi iki šiol ir taip primena, neleidžia pamiršti istorijos svarbos ir šiandien.

Tai tikrai rekomenduotina ekskursija bet kokio amžiaus vaikams. Įspūdžių pilnomis galvomis dar ilgai dalinomės potyriais televizijoje.