Laisvos darbo vietos

Įstaiga/įmonė:  Vilniaus Medeinos pradinė mokykla

Skelbimo įvadas: Vilniaus Medeinos pradinė mokykla ieško logopedo/-ės 1,0 etatui. Darbo užmokestis priklauso nuo darbo stažo ir kvalifikacijos

Pareigos: Logopedas/-ė

Darbo aprašymas: Įvertina mokinių kalbos raidos ypatumus, nustato kalbos ir kitus komunikacijos sutrikimus, specialiuosius ugdymosi poreikius, šalina specialiųjų poreikių mokinių kalbos ir kitus komunikacijos sutrikimus, konsultuoja mokytojus, specialiųjų poreikių mokinių tėvus (globėjus, rūpintojus) ir kitus asmenis.

Reikalavimai: aukštasis universitetinis išsilavinimas su įgyta logopedo profesija; raštvedybos žinios, darbo kompiuteriu įgūdžiai. Gebėjimas bendrauti ir bendradarbiauti su mokiniais, turinčiais kalbos sutrikimų, ir bendradarbiauti su mokytojais, mokinių tėvais (globėjais, rūpintojais), kitais asmenimis, tiesiogiai dalyvaujančiais ugdymo procese.

Dokumentai, kurie turi būti pateikti:

1.Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.

2. Išsilavinimą patvirtinančių dokumentų kopiją.

3. Gyvenimo aprašymą.

Adresas: Medeinos g. 27, Vilnius

Skelbimas galioja iki: 2021- 10-31

Kontaktinė informacija: Dokumentus su nuoroda „Dėl logopedo darbo  siųsti elektroniniu paštu: rastine@medeinos.vilnius.lm.lt Pretendentai, atitinkantys atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui. Pokalbio metu turėti asmens tapatybę, išsilavinimą ir kvalifikaciją patvirtinančių dokumentų originalus.

Atnaujinta: 2021-10-12
  • Elektroninis dienynas